Kategórie
 
 
 
 
 
Bambusové tyče
 
 

Bambusové tyče

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 

 
 

Bambus je obnoviteľný zdroj materiálu 

V našich prírodných podmienkach nemá pestovanie bambusu tradíciu. Jeho využitie nie je také zaužívané ako v prostredí kde bežne rastie vo voľnej prírode. U nás sa predovšetkým jedná o využitie v záhradách. Bambusové tyče, bambusové ploty a opory na popínavé rastliny sú najbežnejší spôsob využitia v našich podmienkach.

 

Bambusové tyče pre záhradkárov a ovocinárov

Niekto to vidí inakšie. Tyčky do fazule a pre paradajky z liesky sú zdá sa zadarmo. Keď si však započítate spotrebu benzinu alebo nafty a nejakú prácu, nie je to celkom tak. Naviac je tu výrazný rozdiel v životnosti. Bambusové drevo obsahuje vysoký obsah kremíka. Pri jeho delení treba používať náradie s TK platkami. V opačnom prípade hrozí rýchle opotrebenie a strata funkcie. Naviac jeho životnosť je podstatne vyššia.

 

Bambusové tyče s krátkou dodacou dobou

Ponuka bambusových palíc na stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz je široká. Sortiment na stránke máme štandardne na sklade s krátkou dodacou dobou. V prípade záujmu a väčších počtov pre ovocinárov a záhradkárov vieme zabezpečiť aj iné rozmery. Kontaktujte našich pracovníkov a pripravíme vám zaujímavú ponuku.

 

Bambusové tyče dekoráciu 

Hrubé bambusové tyče sa používajú na dekoráciu a na rôzne konštrukcie v záhrade a interiéri. Prírodný materiál je stále žiadanejší. Jeho použitím sa vraciame k prírode a akceptujeme, že sa jedná o obnoviteľný zdroj materiálu. Vieme z nich vyrobiť zaujímavé oplotenie, zábradlie, deliacu stenu, deliacu priečku v byte alebo modernú dekoráciu do kúpeľne.

Bambus je moderný prírodný materiál, ktorý je hitom pri aranžovaní interiérov a exteriérov moderných bytov a domov. 

 

Bambusové tyče pre popínavé rastliny s kokosovým obalom

Popínavé rastliny potrebujú priestor na rast a súčasne oporu. Tyče s obalom s kokosového vlákna sú na tento účel ideálne. Poskytujú priestor aj oporu. Talosy so základnou tyčou z bambusu alebo v súčasnosti často aj plastu a obalom z kokosového vlákna sú na tento účel ideálne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia