Kategórie
 
 
 
 
 
Rozkladacie sedačky
 
 

Rozkladacie sedačky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Rozkladacia pohovka Gauč Jeans
NovinkaAkciaTop

Rozkladacia pohovka Gauč Jeans

278,00 € 264,10 €
Rozkladacia pohovka Gauč Blau
NovinkaAkciaTop

Rozkladacia pohovka Gauč Blau

247,00 € 234,50 €
Rozkladacia pohovka Gauč Grau
NovinkaAkciaTop

Rozkladacia pohovka Gauč Grau

325,00 € 300,00 €

 
 

Rozkladacie pohovky do menších bytov

Sedačka pre dve osoby je vhodným riešením pre začínajúcich partnerov, ktorí sa osamostatnili v menšom byte.  Potrebujete ju aby ste mohli pohodlne stráviť spoločné večery pri filme alebo knihe. Ak ale máte  niekedy chuť trošku sa natiahnuť nemusí nám čalúnené dvojkreslo už stačiť. Riešením sú rozkladacie pohovky. Moderné pohovky v štýle retro nielen dobre vyzerajú, keď sú zložené, sú tiež pohodlným miestom na príležitostné zdriemnutie alebo relaxáciu vo dvojici.

Rozkladacie pohovky pre nečakanú návštevu

Mladé páry nemajú vždy možnosť zariadiť si samostatnú hosťovskú izbu. Bežné byty a niekedy ani rozpočet to skrátka neumožňujú. Nemusí to však bezpodmienečne znamenať, že hostia alebo rodina sa musia s vami po večeri rozlúčiť. Rozkladacie pohovky pre dve osoby sú praktickou alternatívou postelí. Výberom vhodného typu pohovky si ušetríte miesto pre stoličky a stôl, aby ste hostí mohli pohostiť čajom, kávou alebo jedlom. Len malá a jednoduchá úprava stačí na to, aby sa pohovka pre dve osoby zmenila na pohodlné miesto na spánok. Nemáte problém zo zabezpečovaním ubytovania.
Rozkladacie sedačky, ktoré máme v ponuke sú nielen pohodlné ale veľký dôraz dávame aj na dizajn. Naše pohovky sú navrhnuté v moderných tvaroch a vybrať si môžete škandinávsky štýl, industriálny štýl alebo niečo v štýle retro. Kvalitné čalúnenie a široký výber látok sú samozrejmosťou.

Rozkladacie pohovky pre jednu alebo tri osoby

Náhradné lôžko sa zíde v každom byte. Nikdy dopredu neviete či vás na narodeninovej párty neprekvapia neočakávaní hostia. Ak váš byt nemá ďalšiu izbu môže to vyriešiť rozkladacia pohovka pre tri osoby. Takáto sedačka má drevenú konštrukciu a bude každý deň slúžiť ako miesto na oddych alebo stretnutie s rodinou a priateľmi. Ak však potrebujete viac miesta na spanie, stačí jednoducho  sedačku zmeniť na pohodlnú posteľ pre tri osoby.
Pamätajte na to, že obývacia izba má v byte aj reprezentatívnu funkciu. Vhodne zvolený nábytok pomôže vytvoriť originálne zariadený interiér, v ktorom sa bude celá rodina aj vaši hostia cítiť pohodlne a príjemne. Pre naše rozkladacie pohovky sú typické vlastnosti ako moderný vzhľad, minimalizmus aj industriálny štýl. Je len na vás pre aké riešenie sa rozhodnete.
Pre hotelové izby môže byť vhodnejším riešením rozkladacie kreslo. Niekoľkými jednoduchými pohybmi zmeníte pohodlné kreslo na posteľ a vyriešite tak problém s prístelkom pre ďalšiu osobu. Rôzne tvary, rozmery aj farby vám zabezpečia možnosť vybrať vhodné riešenie do každej hotelovej izby.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia