Kategórie
 
 
 
 
 
Ochranné kryty na záhradné slnečníky
 
 

Ochranné kryty na záhradné slnečníky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

 
 

Potrebujú záhradné slnečníky ochranný kryt?

 

Záhradný slnečník patrí k štandardnému vybaveniu väčšiny záhrad. Často je to jediná možnosť ako uniknúť pred slnečnými lúčmi. Stáva sa tak neoddeliteľným spoločníkom pri letnom odpočinku. Praktický pomocník poskytuje efektívnu ochranou pred únavným slnkom a letným mrholením. Je aj elegantným doplnkom záhradnej architektúry. Na tienidlá sa používajú rôzne materiály a v ich odolnosti voči slnečným lúčom sú veľké rozdiely. Aj tie najlepšie majú svoje limity. Najvhodnejším spôsobom ako obmedziť postupné blednutie farby a zmeny v štruktúre látky v dôsledku styku s vlhkosťou, UV žiarením a vysokými teplotami je slnečník chrániť. Vždy keď záhradný slnečník nepoužívate, sklopte konštrukciu tienidla a použite ochranný obal značky AeroCover.

 

Ochranné kryty na záhradné slnečníky z nového polyesteru

 

Ochranné obaly od holandskej značky AeroCover sú užitočným doplnkom, ktorý výrazne predĺži životnosť každého záhradného slnečnika. Situáciu s ochranou nábytku a doplnkov na terase po ukončení sezóny máte vyriešenú. Nie je potrebné hľadať vhodné miesto v garáži alebo suteréne, kde by moholi prečkať až do jari. Stačí použiť ľahký a nepremokavý ochranný kryt a zatiahnuť šnúrku v spodnej časti. Odpadne vám náročná manipulácia, pretože záhradný slnečník môže zostať celú zimu na svojom pôvodnom mieste v záhrade alebo na terase. S prvými lúčmi jarného slnka kryt stiahnete a záhradný slnečník sa opäť stane neoceniteľným spoločníkom pri posedeniach a odpočinku na čerstvom vzduchu.

 

Prečo uprednostniť práve ochranný kryt AeroCover

 

Nie je v tom nič zložité. Výrazným krokom vpred je špeciálny materiál, ktorý táto holandská značka AeroCover používa. Doteraz používané materiály pri nízkych teplotách stuhli a popraskali. Ochranné obaly z ľahkého vysokokvalitného polyesteru doplneného membránou si svoje vlastnosti uchovávajú aj v extrémnych zimných podmienkach. Vodotesný a vzdušný materiál má okrem nízkej váhy aj ďalšie výhody. Obmedzuje kondenzáciu vody na chránenom záhradnom nábytku a príslušenstve a tým aj vznik baktérií, húb a plesní. Naviac pri zakúpení ochranných krytov AaroCover na stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz podporujete aj zdravé životné prostredie, pretože všetky položky sú v plnom rozsahu ekologické.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia