Kategórie
 
 
 
 
 
Luxusné záhradné jedálenské stoly
 
 

Luxusné záhradné jedálenské stoly

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Záhradná ratanová sedacia súprava SIENA biela
AkciaTopSkladom

Záhradná ratanová sedacia súprava SIENA biela

2.045,00 € 1.636,00 €
Záhradná ratanová sedacia súprava SIENA sivá
AkciaTopSkladom

Záhradná ratanová sedacia súprava SIENA sivá

2.045,00 € 1.636,00 €

 
 

Luxusné záhradné stoly

Kde sa stretáva celá rodina a užíva si spoločné chvíle pri dobrom jedle? No predsa pri jedálenskom stole. Preto zvoľte poriadny kus nábytku, ktorý bude nadčasový, praktický a bude Vám slúžiť dlhé roky.

Záhradný stôl je hlavnou časťou každého rodinného posedenia. Či už na terase alebo záhrade popíjate kávičku alebo s priateľmi vychutnávate dobré jedlo, záhradný stôl je skvelým a potrebným pomocníkom.

 

Záhradný stôl, ktorý spĺňa Vaše predstavyLuxusné záhradné stoly sú výsledkom kombinácie pevných materiálov s módnym minimalistickým dizajnom. Rôzne formy a  riešenia dávajú každému kreatívnemu majiteľovi záhrady veľa priestoru. Pre všetkých, ktorí hľadajú univerzálne riešenia pre všetky príležitosti, bude rozťahovací stôl Toledo , ktorý sa dá jednoduchým pohybom rozšíriť až o 80 cm, presne to, čo splní ich požiadavky. Milovníkov klasických tvarov zaujme jednoduchými tvarmi záhradných stolov z kolekcie Rapallo alebo teakových záhradných stolov. Ako originálnu alternatívu k tradičným zostavám ponúkame stôl na jednej nohe. Pôvodný detail dodá celku ľahký a menej záväzný charakter. Postavením vysokého stola na jednu nohu pri bazéne alebo na terase v kombinácii s vysokými stoličkami vytvoríme príjemné miesto v barovom štýle, ktoré poteší vašich priateľov.

 

Použité tie najkvalitnejšie materiályZáhradné stoly z našej ponuky sú vyrobené výhradne zo špeciálne vybraných materiálov. Kombinácia skúseností a starostlivosti o každý detail vyústila do vytvorenia zbierky stabilných záhradných stolov, ktoré odolávajú horúcim jedlám, silným dažďom alebo extrémnym teplotám. K dispozícii sú pevné, masívne teakové stoly, ktoré Vás uchvátia svojou prirodzenosťou, ako aj ľahké stoly vyrobené z prvotriedneho hliníka. Z obrovského množstva dostupných možností si vyberiete záhradný stôl, ktorý dokonale dopĺňa štylistickú víziu priestrannej terasy, malej terasy a balkóna.

Teakové záhradné stoly -  trvanlivosť na dlhé roky


Elegancia a jednoduché tvary sú charakteristické znaky luxusnej kolekcie stolov z kolekcie Vimine. Umiestnením teakového stola do srdca záhrady vytvoríte centrum rodinných stretnutí. Dizajnéri, ktorí vytvárajú najnovšie trendy, sú stále viac ochotní vzdať sa inovatívnych materiálov v prospech toho, čo je originálne a luxusné. Teakové drevo je exotická drevina, ktorá má vynikajúcu životnosť. Jeho tvrdosť je spôsobená olejovitými látkami a kyselinou kremičitou, v ktorej je množstvo dreva. Vďaka špeciálnemu zloženiu neabsorbuje vodu a je úplne odolná voči rôznym chemikáliám. Životnosť teakových výrobkov je  legendárna. Teakové záhradné stoly vyzerajú štýlovo v bujnej záhrade ale aj v elegantnej jedálni.

 

Stret prírody s technológiou


Okrem teakových stolov existujú ľahké a tvarovo upravené stoly vyrobené z moderných materiálov - ratanu a hliníka. Jemná konštrukcia v kombinácii  masívneho dreva vytvára originálnu kombináciu, ktorá osloví každého milovníka dokonalého dizajnu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia