Kategórie
 
 
 
 
 
Záhradné ratanové sedacie súpravy
 
 

Záhradné ratanové sedacie súpravy

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

 
 

Záhradný nábytok z umelého ratanu

Naša kolekcia záhradného nábytku z umelého ratanu OLTRE má jeden cieľ - harmonicky kombinovať krásu a funkčnosť. Naši dizajnéri  vytvorili záhradný nábytok s nie len estetickými ale aj plne funkčnými vlastnosťami. Moderný dizajn je dôvod, prečo sa záhradný nábytok z umelého ratanu teší veľkej obľube zákazníkov. Zoznámte sa prosím s našim širokým sortimentom a doprajte si trochu luxusu!

Záhradný nábytok z umelého ratanu - riešenia pre vaše pohodlie

Praktické usporiadanie záhrady a terasy je riešenie ako si najlepšie užiť spoločné chvíle s rodinou a priateľmi. Ponúkame záhradný nábytok, ktorý svojim tvarom a kvalitou poskytuje maximálny komfort. Moderný dizajn, jednoduché línie a prírodné farby dodávaju exkluzivitu každému priestoru. Náš nábytok je neoceniteľným spoločníkom na romantickú večeru pre dvoch, rodinné oslavy a grilovanie. Každý kus nášho záhradného nábytku sa stáva súčasťou Vašich zážitkov.

 Záhradné sedacie súpravy z umelého ratanu - design a ...

Spoločným prvkom pre celú kolekciu nábytku z umelého ratanu je jeho výplet, ktorý je vyrobený z polyetylénového vlákna. Tento materiál je pevný, odolný voči vonkajším faktorom a UV žiareniu. Drží svoj vzhľad a tvar. Sedáky a opierky vyrobené z polyuretanovej peny a čalúnenie z polyesteru impregnovanej teflónom poskytujú komfort počas dlhých hodín strávených na našich záhradných sedacích súpravách. Všetky tieto prvky vytvárajú vzájomnú symbiózu dizajnu a funkčnosti. Praktickosť zostáv záhradného nábytku z umelého ratanu je hlavným dôvodom, prečo sú naše zostavy obľúbeným artiklom pri zariaďovaní záhrad a terás.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia