Kategórie
 
 
 
 
 
Lacné paravány
 
 

Lacné paravány

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

 
 

Lacný paraván, ktorý vás zaujme svojimi vzormi


Paraván je praktický a finančne nenáročný doplnok s ktorým dosiahnete vylepšenie funkčnosti v byte alebo prevádzke. Pri otváraní nových salónov sa často stretnete s požiadavkou hygieny aby boli jednotlivé pracoviská opticky oddelené. Budovať pevné sadrokartónové priečky nie je jednoduché a nie je to otázka niekoľkých dní. Remeselníci sú zo dňa na deň drahší a je stále väčší problém ich vôbec zohnať.
Ponúkame vám rýchlejšie a určite aj lacnejšie riešenie. Využite paraván. Takáto prenosná a skladacia deliaca stena vyhovuje požiadavkám úradov a môžete ju mať za niekoľko dní. 
Na našich stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz nájdete cely rad vhodných paravánov za prijateľnú cenu. Majú zaujímavú grafickú úpravu, niektoré z nich sú obojstranné a dostanete ich za cenu nižšiu ako 60 €.


Lacný paraván v pastelových farbách


Ak chcete rozdeliť priestor jednoduchým spôsobom zvážte možnosť použiť paraván. Majú obrovskú výhodu v tom, že ich môžete hocikedy poskladať a odložiť. Zaberú takto minimum priestoru a čakajú na ďalšie použitie. Do priestorov kde sú deti alebo v domovoch pre dôchodcov sa osvedčujú paravány vo sviežich pastelových farbách. Zelená alebo oranžová farba oživia priestor a splnia svoju funkciu.  
Do komornejších priestorov - na úrady, do zasadacích miestností, konferenčných sál alebo hotelov sú vhodnejšie skôr tmavšie farby paravánov hnedá a mahagónová. Sortiment máme bežne na sklade a dodávame do pár dní.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia