Kategórie
 
 
 
 
 
Závesné postele
 
 

Závesné postele

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Závesné kreslo Nomad medium - taupe
AkciaSkladom

Závesné kreslo Nomad medium - taupe

367,00 € 330,30 €

 
 

Závesné ratanové kreslo na terasu aj balkón


Niekedy stačí aj menší priestor na to aby ste spravili radosť deťom a partnerke. Myslíme na závesné hojdacie kreslo. Keď ho však vyskúša aj hlava rodiny, stojíme často pred ťažko riešiteľnou situáciou, kto v ňom nakoniec zostane. Svojimi rozmermi a nosnosťou je určené pre dospelú osobu. Najväčšiu radosť však z neho budú mat určite deti. Je ideálnym riešením aj v prípade ak vás limituje priestor. Môžete ho mať na menšom balkóne a dá sa využiť aj pri zariaďovaní dovolenkového apartmánu. Na stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz máme niekoľko alternatív riešenia. Líšia sa farbou ratanového výpletu. Rôzny je aj použitý materiál. Môžete sa rozhodnúť pre závesné vajiíčko z umelého ratanu aj pre závesné kreslo z prírodného materiálu. Stavte na jeden silný, výrazný prvok, ktorý oživí váš balkón alebo terasu.


Závesné ratanové kreslo v tvare vajíčka z umelého ratanu


Ponúkame modely, ktoré sa výrazne líšia od tradičných hojdacích lavíc. Overený tvar záhradných hojdačiek v podobe vajíčka poskytne príjemnú relaxáciu v úplnej izolácii od okolitého prostredia. Vďaka závesnému vajíčku sa budete môcť ponoriť do úplne nového, predtým neznámeho komfortu. Vyberte si z troch farieb okrúhleho ratanového výpletu z kolekcie ROYAL. Sedák v sivej farbe je súčasťou dodávky. Nosnosť závesného hojdacieho kresla je 120 kg, čo pohodlne uspokojí požiadavky veľkej väčšiny záujemcov a súčasne ďaleko prevyšuje nosnosť väčšiny konkurenčných výrobkov. 

V priestore záhrady alebo terasy sa ratanové hojdačky harmonicky dopĺňaju s ratanovým sedením alebo záhradnom jedálenskou súpravou s úplne rovnakou farbou výpletu aj čalúnenia.

Závesné hojdacie kreslo z prírodného ratanu

Možno je vaša predstava o závesnom kresle trochu inakšia. Ak dávate prednosť prírodným materiálom máme pripravené niečo aj pre vás. Závesné kreslo z prírodného nelúpaného ratanu vás očarí. Ručne pletené hojdacie kreslá sú perlou v zbierke záhradného nábytku. Vhodným umiestnením v exteriéri si vytvoríte luxusnú oddychovú zónu. 

Prečo sú ratanové kreslá také úžasné? Najmä kvôli jedinečnému dizajnu, ktorý evokuje atmosféru vzdialených, exotických krajín. Vzhľad závesného kresla je riešený v koloniálnom štýle, v ktorom sa spája elegancia Anglicka z 19. storočia s divokou ázijskou krajinou. Závesné vajíčka ponúkame v dvoch farebných úpravách. Prírodný naturálny odtieň a biely v prevedení praná biela. 

Prírodný materiál je oproti výpletu z umelého ratanu citlivejší na nepriazeň počasia. Pri výbere umiestnenia by ste mali uprednostniť skôr prekrytý balkón alebo terasu a vhodným priestorom môže byť aj záhradný altánok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia