Kategórie
 
 
 
 
 
Závesné postele
 
 

Závesné postele

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Závesné kreslo Nomad medium - taupe
AkciaSkladom

Závesné kreslo Nomad medium - taupe

367,00 € 330,30 €

 
 

Netradičné závesné kreslo na relax.

Naše závesné postele sú určené aj pre vonkajšie použitie, sú bezpečné a odolné. Keďže je vaše Tiipii vyrobené z kvalitných materiálov - bavlny (marine grade cotton) a polyesteru, je odolné voči plesni, UV žiareniu aj vode.
 
Máte záhradu s veľkým stromom? Bola by veľká škoda nevyužiť túto možnosť. Vyberte pevný konár zaveste naň vaše závesné kreslo Tiipii a užívajte si prirodzený tieň a letný vánok. Ak využije moskytiéru, budete chránení pred hmyzom aj pri západe slnka, kedy sú títo nepríjemní spoločníci najaktívnejší. Ak však vhodný strom v záhrade nemáte, nič nie je stratené. Za pár minút je kreslo rozložené a prenesie si ho v batožinovom priestore auta na pokojné miesto v neďalekom lese a tam si vhodný strom určite nájdete.
Máte však aj inú možnosť. So špeciálnym stojanom máte k dispozícii ešte jednoduchšie riešenie. Na ňom si môžete vašu závesnú posteľ užívať hocikde - pri bazéne v záhrade, pri jazere, na lúke v lese. Stojan sa dá jednoducho rozobrať a na vhodnom mieste znova zložit. Zaberie to len pár minút.
 
S našimi TiiPii posteľami získavate nové možnosti pre camping, užívanie si spoločnej blízkosti, čítanie alebo jednoducho relax v prírode. Chceme dosiahnuť aby sa deti opäť hrávali vonku. Vyskúšajte jednu z variant nášho závesného záhradného kresla a uvidíte, že mládež si ho zamiluje.
Práve preto sme sa rozhodli ponúknuť vám tento skvelý vonkajší „príbytok“ pre trávenie času s priateľmi, oddych alebo jednoduché pozorovanie sveta a využitie voľných chvíľ.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia