Kategórie
 
 
 
 
 
Záhradné závesné kreslá
 
 

Záhradné závesné kreslá

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Závesné hojdacie kreslo UOVO piesok
AkciaSkladomTop

Závesné hojdacie kreslo UOVO piesok

680,00 € 476,00 €
Závesné hojdacie kreslo UOVO šedé
AkciaSkladomTop

Závesné hojdacie kreslo UOVO šedé

680,00 € 476,00 €
Závesné hojdacie kreslo UOVO biele
AkciaSkladomTop

Závesné hojdacie kreslo UOVO biele

680,00 € 476,00 €
Závesné hojdacie kreslo NICE
Akcia

Závesné hojdacie kreslo NICE

330,00 € 264,00 €
Závesné kreslo 23-03

Závesné kreslo 23-03

699,00 € 489,30 €

 
 

Záhradné závesné kreslá...

Pri zariaďovaní záhrady alebo terasy k zostave záhradného nábytku je vhodným a estetickým doplnkom aj záhradné závesné kreslo. Navyše, je to mimoriadne vhodné riešenie, ak vás obmedzuje priestor, kde nie je možné zariadiť veľkú terasu. Na bamboo.sk  máme ideálnu alternatívu ku klasickým pohovkám alebo záhradným stoličkám. Záhradným závesným kreslom môžete staviť na jeden silný, výrazný prvok, ktorý oživí váš priestor.

Záhradné závesné kreslá – nové možnosti

O čom hovoríme? Samozrejme o záhradných závesných kreslách! Môžete si vybrať z modelov, ktoré sa výrazne odlišujú od tradičných závesných kresiel. Originálny dizajn závesných hojdacích kresiel UOVO vám poskytne blažený pocit relaxácie v úplnej izolácii od okolitého prostredia. Dokonalé vypletené závesné kreslo, Vám dávam možnosť ako sa ponoriť  do úplne nového, predtým neznámeho pohodlia. Druhou možnosťou je závesné kreslo MALAGA, je to verzia pre milovníkov moderných a odvážnych tvarov. A to nie je všetko na www.bamboo.sk si môžete vybrať aj nádherné originálne závesné ratanové kreslo NICE, kde môžete relaxovať vo večerných hodinách.
Dekoratívny tvar dokonale dopĺňa nie len moderné ale aj tradičné priestory. Všetky hojdacie závesné kreslá sú vyplnené mäkkými vankúšmi odolnými voči deformácii. Nami ponúkané záhradné závesné kreslá harmonicky splynú s iným nábytkom v podobnom štýle. Doprajete si luxus nákupom  záhradného závesného kresla.

Záhradné závesné kreslá - kráľovský odpočinok...

Naše záhradné hojdacie kreslá sú investíciou na dlhé roky. Konštrukcia zo zváranej, práškovo lakovanej ocele, poskytuje pevnosť a celkovú odolnosť proti prehrdzaveniu. Polyesterové čalúnenie impregnované teflónom neabsorbuje nečistoty ani vlhkosť a polyetylénový výplet sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Naše záhradné hojdačky sú módnym, modernistickým prvkom,  ktoré Vám bude slúžiť po dlhé roky používania

Vaša spokojnosť nás posúva vpred...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia