Kategórie
 
 
 
 
 
Ratanové komody a police
 
 

Ratanové komody a police

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

 
 

Ratanové komody do každej miestnosti v byte 

 

Komoda je kus nábytku, ktorý dokonale ladí s väčšinou interiérov - od jedálne cez obývaciu izbu až po spálňu. Je to praktický aj dekoratívny doplnok k ostatnému interiérovému vybaveniu.

Naša kolekcia ratanových komôd spĺňa tie najvyššie očakávania. Zabezpečujú dostatok priestoru na uloženie bytového textilu, posteľnej aj spodnej bielizne alebo iných drobností. Tieto krásne prvky z prírodného materiálu prispejú vo vašom byte k dokonalej harmónii, ktorú budú obdivovať vaša rodina, priatelia aj všetci tí, ktorí majú vkus. Rustikálny dizajn komôd z ratanu je vhodný do všetkých typov príbytkov. Môžete ich využiť nie len v spálni ale sú využiteľné aj v kúpeľni, chodbe, pracovni a všade tam kde je potrebné niečo uložiť alebo jednoducho schovať. Kvalitná ručná práca, rôzne rozmery a tvary, viaceré farebné odtiene sú neoddeliteľnou súčasťou širokej ponuky ratanových skriniek so zásuvkami. Drevené komody vyrobené z ratanu v našej ponuke majú široké uplatnenie. Môžete si vybrať z rôznych typov, rozmerov, modelov. Mnohé majú namiesto zásuviek košíky pre jednoduchšiu manipuláciu. Stačí si len vybrať z našej ponuky.

 

Ratanové police sú moderným doplnkom interiéru

 

Neobvyklá elegancia, nezvyčajný štýl, najvyššia kvalita spracovania a trvanlivosť sú len niektoré z výhod, ktoré ponúkajú naše ratanové police . Vytvoril ich šikovný remeselník, ktorý na výrobu použil iba tie najkvalitnejšie suroviny. Police a regály vyrobené z ratanu sú neoddeliteľnou súčasťou každého domu alebo bytu. Dajú sa využiť ako knižnice, v kúpeľni do nich môžete ukladať osušky a uteráky, v chodbe poslúžia na odkladanie obuvi, čistiacich prostriedkov, šálov šatiek aj čiapok. Menšia polica so zásuvkami vyrieši problém s kľúčmi. Vyznačujú sa mimoriadnou trvanlivosťou a odolnosťou proti mechanickom poškodeniu. Ratanové police splnia všetky vaše špecifické požiadavky. Skúste si len vybrať z našej širokej ponuky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia