Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradné ohnisko/gril QUADRO STANDARD CORTEN

Vášeň pre potraviny, prvotriedny dizajn a vášeň pre trávenie času vonku s rodinou a priateľmi je niečo, čo prinieslo Quan Systems k životu. Teraz by sme vás chceli pozvať, aby ste zažili rovnakú radosť.
Kód produktu:QDRSTCOR
Výrobca:VIMINE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 21 dní
Vaša cena: 1.999,17 € bez DPH
2.399,00 € s DPH


Hearth Quadro Line - Standard Corten

Horná doska je vyrobená z tvrdenej uhlíkovej ocele s hrúbkou 15 mm. Tento typ materiálu zabraňuje zmenám tvaru pri vystavení vysokým teplotám.

V závislosti od poveternostných podmienok a typu dreva použitého na spaľovanie môže horná doska dosiahnuť v strednej oblasti teploty nad 400 ° C. Vonkajšia plocha zostáva mierne chladnejšia, čo je ideálne na reguláciu rýchlosti varenia.

Vnútorná misa je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a môže byť odstránená na čistenie. To znamená, že v komíne sa môže všetko spaľovať a po vyčistení bude ako nové pre opätovné použitie. V pálenisku bola použitá ďalšia izolácia vonkajšej panvy od priameho požiaru, aby sa vonkajšia časť pece chladila. Vonkajšia misa pomáha chrániť vás a vašich blízkych pred okamžitými popáleninami, ale vždy treba byť opatrní. Základňa zaručuje stabilitu a slúži ako prívod vzduchu pre krb. Podstivo navrhnuté kanály a ventilačné otvory vo vnútri konštrukcie zabezpečujú dostatočné prúdenie vzduchu. Tým sa oveľa ľahšie zapáli požiar. Spôsobuje tiež stabilnejší a účinnejší spaľovací proces, čo vedie k zníženiu zbytočného dymu. Vo vnútri základne je popolník, ktorý umožňuje ľahké odstránenie popola po spálení. K dispozícii je tiež nastaviteľný prívod vzduchu - podobný dizajn ako kanál pre prúdenie vzduchu - ktorý vám umožňuje regulovať intenzitu ohňa.

Model vám umožňuje uložiť drevo pod krbom.

Rozmery (mm): 1120 x 1000 x 1000 mm

Quadro Standard Corten:

Materiály, z ktorých bola vyrobená pec: 15 mm tvrdená uhlíková oceľ (horná doska), korntová oceľová doska (základňa), nehrdzavejúca oceľ (vnútorná misa)

CORTEN je oceľ s prídavkom medi, ktorá sa pokrýva reznou patinou. Po 3 mesiacoch sa prestane znečisťovať.

Prúd vzduchu

Horiace drevo sa výrazne líši od horiaceho dreveného uhlia. Je ťažšie ho používať. Z tohto dôvodu sme strávili veľa hodín na inžinierstve Quan. Spoľahlivo navrhnuté kanály a ventilačné otvory vo vnútri konštrukcie poskytujú dostatočný a nastaviteľný prúd vzduchu. To všetko vedie k stabilnejšiemu a efektívnejšiemu spaľovaciemu procesu, čo má za následok menej dymu. To tiež uľahčuje osvetlenie a tiež pomáha udržiavať múry chladnejšie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia