Retro nábytok

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Retro nábytok

Retro nábytok do reštaurácie aj kaviarne


Pri stravovaní už dávno nejde len o to aby sme sa dobre sa najedli. V skutočnosti je to vysoko spoločenské podujatie, ktoré spája rodinu, priateľov, známych alebo obchodných partnerov.

Aký je skutočne osvedčený recept na úspech v náročnom gastronomickom priemysle? Popularita priestorov medzi zákazníkmi spočíva hneď v niekoľkých faktoroch - dobrá lokalita, chutná kuchyňa, vysoká úroveň služieb, atraktívne ceny ... Existuje však niečo, čo výrazne ovplyvňuje povesť samotných priestorov – je ním zariadenie. Všetkým podnikateľom, ktorí chcú vytvoriť nezvyčajné, útulné miesto s dušou a s charakterom, s potešením predstavujeme nábytok HoReCa - jedinečnú kolekciu nábytku v štýle retro, vďaka ktorej bude vaša reštaurácia najžiarivejším miestom na gastronomickej mape mesta.

Retro nábytok do reštaurácií je vizitkou vášho podnikania

Pri vybavení reštaurácie alebo kaviarne by ste mali dôkladne zariadiť interiér aj exteriér. O tom, či sa okoloidúci rozhodnú piť rannú kávu práve u vás, rozhoduje často vzhľad, pohodlie a útulnosť interiéru. Nábytok v štýle retro na bamboo.sk harmonicky spája estetické hodnoty s nadpriemernou odolnosťou a kvalitou. V rozsiahlej kolekcii nájdete drevené jedálenské stoly aj stoličky, čalúnené kreslá aj stoličky v štýle retro. Môžete si vybrať aj zo širokej ponuky retro svietidiel a retro vešiakov. Nájdete tam aj dizajnérske kúsky vhodné ako solitéry ši exkluzívne sedačky a pohovky, ktoré do priestoru prinesú vzhľad skutočného luxusu.

Ako vybrať odolný a trvácny retro nábytok do kaviarne?

Pri výbere nábytku do reštaurácie, kaviarne, čajovne alebo cukrárne musíte venovať osobitnú pozornosť kvalite. Intenzívnym používaním dostáva nábytok poriadne zabrať. Retro nábytok na stránke www.bamboo.sk dokonale zvládne všetky nároky. Môžete si byť istí, že stoličky, stoly aj kreslá budú po mnoho rokov dokonale spĺňať náročné požiadavky, zatiaľ čo hostia budú v pohodlí konzumovať vaše špeciality a vychutnávať si aromatickú kávu alebo čaj.

Základom kvalitného retro nábytku je vždy drevená konštrukcia z tvrdých drevín buka a duba, kvalitná povrchová úprava z ekologických materiálov a precízne vypracované čalúnenie. Či už je to jedálenská stolička, kreslo do kaviarne alebo barová stolička všetko dokonale naplní vaše nároky a potreby.

Retro nábytok vyrobený na zákazku

Každý majiteľ má svoje predstavy , ako by malo zariadenie jeho prevádzky vyzerať. Mnohí ocenia možnosť, že si môžu vybrať vhodnú farbu dreva alebo čalúnenia, tak aby všetko ladilo a tvorilo ucelený celok. Je pochopiteľné, že si na retro nábytok podľa svojich predstáv bude musieť chvíľu počkať. Bežné zákazky dokážeme zvládnuť za 4 až 6 týždňov.

Jediné, čo musíte urobiť, aby vaša prevádzka zažiarila novotou a poskytla dostatok pohodlia mnohým zákazníkom je vybrať si dostatočne zavčasu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia