Kategórie
 
 
 
 
 
Vyberte si z ponuky

Sedacie vaky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

 
 

Vítame Vás vo svete luxusných sedacích vakov, kde sa spája špičková kvalita s neuveriteľným komfortom. Vďaka výberu jedinečných a mimoriadne kvalitných materiálov sú naše luxusné sedacie vaky pravdepodobne najzábavnejším a najkomfortnejším sedacím vakom na svete. Kvalitné a remeselne vypracované obaly luxusných sedacích vakov poskytujú znamenitý pôžitok zo sedenia.  Ale to čo robí luxusné vaky skutočne luxusnými je samotná výplň vakov, ktorá je tvorená penovými vločkami z pamäťovej peny.  Pamäťovú penu poznáme z matracov. Je pružná, mäkká a dokonale sa prispôsobí vášmu telu. 

Niečo o pamäťovej pene

Pamäťová pena má iné vlastnosti ako bežná pena. Tie najvýraznejšie môžeme zhrnúť do štyroch bodov:

Prispôsobuje sa pomalšie

Telo sa vnára pomalšie do pamäťovej peny ako do bežnej peny alebo do polystyrénových guličiek

Luxusný sedací vak z pamäťovej peny  perfektne kopírujú krivky tela 

rezistentná na mikroorganizmy a alergény

 

Pre tieto  základné vlastnosti sú naše luxusné sedacie vaky mimoriadne žiadané aj pre ľudí, ktorý trpia napríklad  bolesťami chrbta. 

Naši zákazníci si môžu vybrať z viacerých druhov vonkajších obalov. Velúr, Zamat alebo dokonca si môžete vybrať exteriérové luxusné sedacie vaky, ktoré sú mimoriadne vhodné na vonkajšie použitie k bazénom do záhrad.

Nadčasový dizajn luxusných sedacích vakov

Chcete niečo zmeniť? Nové poťahy luxusných sedacích vakov sú najjednoduchším spôsobom, ako vdýchnuť nový život do každej izby.  Vonkajší obal sa dá jednoducho vymeniť za iný čím máte stále nový vak.  Na výber máme veľa poťahov v rôznych farbách a tkaninách. Sme presvedčení, že vždy budeme mať niečo, čo bude vždy zodpovedať vášmu štýlu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia