Kategórie
 
 
 
 
 
Vyberte si z ponuky

Záhradné doplnky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

 
 
Záhradné doplnky zvýraznia celkový dojem zo záhrady

Záhradné kvetináče spestria terasu aj balkón.  


Kvety a zeleň sú korunou záhrady. Pestrofarebné kvety a sýta zeleň kríkov dopĺňajú atmosféru či už je záhrada navrhnutá v provensalskom štýle alebo v zložitejšom usporiadaní podľa vzoru japonských záhrad. Práve záhradné kvetináče vám umožnia, aby ste si túto nádheru mohli vychutnať aj na terase a balkóne. Aj tie najkrajšie rastliny potrebujú zeminu a teda aj kvetináč. Ideálom je keď aj kvetináč vhodne zapadá do prostredia a súčasne je aj lahôdkou pre oči tak ako samotná rastlina. K zostávam z umelého ratanu sú najvhodnejšie záhradné ratanové kvetináče s rovnakým výpletom ako je samotný nábytok. K vidieckemu alebo provensálskemu štýlu sa skôr hodia záhradné ratanové kvetináče z prírodného materiálu. K architektúre moderného domu s luxusným hliníkovým záhradným nabytkom asi najviac vyhovujú elegantné záhradné kvetináče z plastbetónu v bledej alebo antracitovej farbe.

Záhradné svietidlá vytvoria intímnu atmosféru 


Architektúra záhrady je mozaikou mnohých prvkov. Aby sa zvýraznila krása vegetácie, stojí za to obohatiť celkovú kompozíciu o štýlové doplnky. Nič nedokáže umocniť krásu priestoru lepšie ako osvetlenie. Terasové lampy a záhradné svietidlá ktoré si môžete nájsť na stránke www.bamboo.sk sa stanú vrcholom úspechu vášho úsilia, ktoré nakoniec rozžiari záhradný nábytok a terasu v celej svojej nádhere. Hľadajte inšpiráciu na našej stránke.

Záhradný box potrebujete pre kompletné zariadenie terasy


Záhradný ratanový nábytok a doplnky z umelého ratanu sú hitom viacerých predchádzajúcich sezón. Veľký záhradný kôš na čalúnenie SCATOLA bude skvelým doplnkom k ratanovej zostave na terase alebo v altánku. Uzatvorený záhradný box zabezpečí uschovanie čalúnenia aj dalších drobností, ktoré sú štandardom záhradného vybavenia, ako sú ochranné kryty a obaly na záhradný nábytok. Mamičky ocenia možnosť schovať počas návštevy detské hračky a podobnú výbavu, ktorá sa bežne na terase a v záhrade v rodinách s menšími ratolesťami vždy nachádza. Záhradné boxy máme v ponuke v dvoch veľkostiach a troch farbách kruhového ratanového  výpletu ROYAL.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia