Hliníkové pergoly pre celoročné využitie na terase

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Hliníkové pergoly pre celoročné využitie na terase

Záhrada, terasa, gril, záhradný nábytok....Máte pocit, že vám ešte niečo chýba? No predsa hliníková pergola! Viete prečo? Hlinikové pergoly sa momentálne tešia veľkej popularite a obľube.

Kombinácia použitých materiálov na ich výrobu, funkčnosť, moderný vzhľad a prakticky neobmedzená životnosť z nich robí výborného adepta na prírastok do vašej záhrady.

Moderný dizajn, ktorý sa snúbi s perfektnou kvalitou a funkčnosťou zabezpečujú pre svojich užívateľov dokonalé prostredie na trávenie voľného času za každého počasia a v každom ročnom období. Naše hliníkové pergoly môžete umiestniť prakticky kdekoľvek. Vďaka výberu z viacerých rozmerov sú vhodné na použitie v rodinných domoch, na letných kaviarenských a hotelových terasách a tiež v rezidentských bytoch. 

 

Hliníková  pergola má oproti drevenej rad výhod 

 

Drevené výrobky majú svoje estetické kvality. Z dreva sa dajú vyrobiť rôzne typy prekrytia a prestrešenia, na výber máte prakticky neobmedzené možnosti farebného prevedenie, môžete vytvoriť akékoľvek tvary a rozmery. Drevo je však len drevo a podlieha rýchlešie negatívnym vplyvom počasia. Po určitom čase ho budete musieť opätovne ošetriť vhodnou povrchovou úpravou. Ceny takýchto služieb však neustále rastú a údržba drevenej konštrukcie môže zatriasť rodinným rozpočtom. 

Pre všetkých, ktorý majú záujem o prestrešenie bez údržby je tu naša hliníková pergola, ktorá dokonale spĺňa všetky potrebné nároky na kvalitu aj funkčnosť. Z praktického hľadiska je hliníková pergola bezúdržbová. Materiály použité na jej výrobu sú povrchovo upravené tak, že si nevyžadujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. Navyše hliník nepodlieha vonkajším poveternostným vplyvom a je preto najvhodnejším materiálom na vonkajšie použitie. Až na príležitostné vyčistenie lamiel od lístia a prachu nepotrebujete nič riešiť.

 

Hliníkové pergoly s praktickými doplnkami

Moderné stavby si vyžadujú moderné riešenia, ktoré spríjemňujú každodenný život. Slnko ani letný dážď už nebudú prekážkou. Vrchné hliníkové lamely, ktorými sú hliníkové pergoly Maranza vybavené, sa jednoduchým mechanickým otočením úplne zatiahnu, čím sa stávajú nepriepustnými a vy si môžete dokonale vychutnávať odpočinok pri príjemnej večeri s rodinou a priateľmi. Lamely sú vybavené odtokovými kanálikmi, ktorými je voda odvádzaná cez nohy konštrukcie do zeme. 

 

Pri chladnejšom alebo veternom počasí môžete využiť bočné rolety, ktoré okrem estetickej funkcie majú aj praktický význam. Obmedzujú prienik slnečných lúčov a vďaka mimoriadne silnej a odolnej sieťovine prepustia len potrebné množstvo vzduchu. Pod pergolu bude vždy zabezpečená perfektná pohoda pre posedenie na ratanovom nábytku. Bočné rolety sú vybavené strunovým mechanizmom. Miernym potiahnutím sa roleta vráti do východiskovej polohy. 

 

Hliníkové pergoly v bielej a antracitovej farbe

Dnešný trend moderných stavieb je úzko spätý z dvomi farbami - antracitovou a bielou. Presne v týchto farebných odtieňoch dodávame aj naše hliníkové pergoly. Moderná antracitová farba ktorá sa výborne hodí k dnešným jednoduchým až avantgardným stavbám alebo matná biela, ktorá vynikajúco dopĺňa nielen klasické rodinné domy ale hodí sa aj k prvensálskemu alebo škandinávskemu štýlu bývania.

Ešte stále váhate? Pozrite si kompletnú ponuku na našich stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz. Naši konzultanti vám ochotne poradia, zabezpečia dopravu aj montáž a vy sa môžete ponoriť do ničím nerušeného relaxu za každého počasia. Naviac, nemusí to trvať príliš dlho. Dodávku vieme zabezpečiť už do dvoch týždňov

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia