Kategórie
 
 
 
 
 
Vyberte si z ponuky

Záhradné stoly

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Záhradný stôl MADRID
NovinkaAkcia

Záhradný stôl MADRID

1.340,00 € 1.072,00 €
Záhradný stôl MONTE CARLO
Novinka

Záhradný stôl MONTE CARLO

2.249,00 € 1.799,20 €
Záhradný stôl BILBAO
NovinkaAkcia

Záhradný stôl BILBAO

2.045,00 € 1.636,00 €
Záhradný stôl ATLANTA
Novinka

Záhradný stôl ATLANTA

2.249,00 € 1.799,20 €
Záhradný stôl MADRE
Novinka

Záhradný stôl MADRE

1.879,00 € 1.503,20 €
Záhradný stôl VIC
NovinkaAkcia

Záhradný stôl VIC

362,00 € 289,60 €
Záhradný hliníkový stôl Toledo
Novinka

Záhradný hliníkový stôl Toledo

885,00 € 708,00 €
Záhradný hliníkový stolík GRENADA
AkciaSkladom

Záhradný hliníkový stolík GRENADA

112,00 € 89,60 €
Záhradný hliníkový stolík GRENADA TEAK
NovinkaAkcia

Záhradný hliníkový stolík GRENADA TEAK

146,00 € 116,80 €
Záhradný ratanový stôl RAPALLO 160 cm
AkciaTopSkladom

Záhradný ratanový stôl RAPALLO 160 cm

567,00 € 453,60 €

 
 

Dizajnové záhradné stoly...

Záhradný stôl je dôležitým prvkom každej domácnosti. Je doplnkom pri  každodennom stravovaní, ale aj pri  oslavách, či pri romantickej večeri so svojou drahou polovičkou, alebo osamelých chvíľach s pohárom vína pod hviezdnou oblohou. Zoznámte sa s našou širokou ponukou záhradných stolov, ktoré spĺňajú nielen každodenné potreby, ale stávajú sa aj vkusným doplnkom Vašej záhrady alebo terasy.

Záhradný stôl, ktorý hľadáte...

Záhradné stoly, ktoré sú k dispozícii v predajniach DR štúdio, s.r.o., sú kombináciou pevných materiálov a moderného minimalistického dizajnu. Rozmanitosť použitých tvarov a riešení dáva veľké množstvo príležitostí pre kreatívnych majiteľov záhrad. Malý záhradný stolík Romeo alebo záhradný stôl Rondo umiestnený vedľa sedačky v rovnakom štýle, bude jemne dopĺňať celkový vzhľad Vašej záhrady či terasy. Pre každého, kto hľadá univerzálne riešenie na každú príležitosť, je vhodnou voľbou rozťahovací stôl Toledo, ktorý môžeme rozšíriť až o meter, čím sa stáva dokonalým riešením pre väčšiu skupinu ľudí. Milovníci klasickejších foriem budú zaujatí jednoduchými tvarmi záhradných stolov z kolekcie Aveiro alebo z teakových záhradných stolov. Umiestnením vysokého barového stola vedľa bazéna alebo na terasu spolu s barovými stoličkami vytvoríme moderné miesto v barovom štýle, ktoré očarí vašich priateľov.

Najlepšie materiály...

Naše záhradné stoly sú vyrobené výhradne zo špeciálne vybraných materiálov. Vypracovanie v každom detaile vyústilo do vytvorenia kolekcie stabilných záhradných stolov, ktorým neuškodí silný dážď ani extrémne teploty. Medzi dostupnými modelmi sú masívne teakové stoly, ktoré očaria prírodným vzhľadom, ako aj ľahké stoly vyrobené z vysoko kvalitného hliníka a stále módneho umelého ratanu. Z množstva dostupných možností si vyberiete stôl, ktorý dokonale dopĺňa štylovú víziu veľkej terasy, malej terasy alebo balkóna.

Teakové jedálenské stoly - legendárna trvanlivosť vo vašej záhrade...

Elegancia a jednoduchosť sú charakteristickými znakmi ponuky teakových stolov z kolekcie Vimine. Umiestnením teakového stola do srdca vašej terasy vytvárate pre seba a svojich blízkych príjemné prostredie pre rodinné stretnutia. Návrhári, ktorí vytvárajú najnovšie trendy, sú čoraz viac ochotní ísť do inovatívnych materiálov pre čistý a originálny dizajn. Teakové drevo sa získava z rastliny - exotického druhu, ktorý má výnimočnú vitalitu. Vďaka špecifickému zloženiu materiálu neabsorbuje vodu a je plne odolný voči rôznym chemickým látkam. Trvanlivosť teakových výrobkov je takmer legendárna. Teakové jedálenské stoly vyzerajú krásne v záhrade s bujnou vegetáciou ale aj v záhrade s jemnejšou výsadbou rastlín.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia