Kategórie
 
 
 
 
 
Vyberte si z ponuky

Záhradné stoličky a kreslá

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Záhradná ratanová stolička STRATO
AkciaTopSkladom

Záhradná ratanová stolička STRATO

146,00 € 116,80 €
Záhradná ratanová stolička TRAMONTO
AkciaTopSkladom

Záhradná ratanová stolička TRAMONTO

157,00 € 125,60 €
Záhradné ratanové kreslo MILANO
AkciaTopSkladom

Záhradné ratanové kreslo MILANO

453,00 € 362,40 €
Záhradné ratanové kreslo AMANDA
AkciaTop

Záhradné ratanové kreslo AMANDA

203,00 € 162,40 €
Záhradné ratanové kreslo LEONARDO
AkciaSkladom

Záhradné ratanové kreslo LEONARDO

271,00 € 216,80 €
Luxusné záhradné kreslo BALI
NovinkaAkcia

Luxusné záhradné kreslo BALI

612,00 € 489,60 €
Záhradná stolička LEON
NovinkaAkciaSkladom

Záhradná stolička LEON

135,00 € 108,00 €

 
 

Štýlové záhradné stoličky, kreslá a pohodlné záhradné sedacie súpravy

Usporiadanie vkusnej a originálnej záhrady je veľkou výzvou aj zábavou. Výberom jednotlivých komponentov vytvoríte krásny priestor pre relaxáciu a zábavu. Záhradné stoličky, kreslá a záhradné sedacie súpravy nie sú malým detailom, ale výraznými prvkami, ktoré určujú štýl celej záhrady, alebo terasy. Zoznámte sa s ponukou našich záhradných stoličiek alebo záhradných kresiel a vytvorte si rekreačnú a zábavnú zónu.

Ľahké záhradné stoličky

Záhradné stoličky  majú tvar elegancie v jednoduchej forme. Kombináciou stoličiek a stola v podobnom štýle získate skvelú zostavu, ktorá vkusne dopĺňa záhradu alebo terasu. Záhradné stoličky s pohodlnými  opierkami rúk a mäkkými vankúšmi poskytujú pocit komfortu, ktorý je porovnateľný s odpočinkom v pohodlnom kresle. Ponuka dostupných modelov je naozaj široká. Do svojej  záhrady si môžete vybrať záhradné kreslá rôznych rozmerov s pohodlnými opierkami rúk, alebo bez opierok rúk, v klasických a barových verziách.

Originálne záhradné kreslá

Zaujímavou alternatívou k jednoduchým stoličkám sú masívnejšie záhradné kreslá. Očarujúce stoličky a kreslá vyrobené z umelého ratanu sú mimoriadne pohodlné. Ich čistenie nespôsobuje ani najmenší problém. Môžu byť vystavené na daždi a aj na slnku pri extrémnych teplotách. Ponuka záhradných stoličiek a kresiel je široká. Záleží len na vás, či si vyberiete luxus záhradnáho kresla opierkou na ruky, alebo klasickú záhradnú stoličku. Bez ohľadu na to, pre ktorý typ sa rozhodnete, môžete si byť istí, že ste urobili správnu voľbu.


Pohodlné záhradné kreslo? Doprajte slobodu voľby...

Ponuka modelov záhradných stoličiek a kresiel do záhradného priestoru je extrémne široká. Bez ohľadu na to, či máte radšej jednoduchú eleganciu, alebo si prajete naturalistickú záhradu dokážete nábytok vhodne prispôsobiť individuálnym požiadavkám. Ratanové záhradné stoličky, ľahké hliníkové stoličky alebo možno aj závesné kreslá z umelého ratanu? Záleží len na vás, aké modely budú  srdcom Vašej záhrady.

Ratanové záhradné stoličky a kreslá - v harmónii s prírodou

Dokonalú harmóniu s okolitou prírodou vám pomôžu dosiahnuť ratanové záhradné kreslá a stoličky. Prirodzený dizajn  je daný prírodným materiálom. Ratan vyrábaný z kmeňov ázijských  paliem, dopĺňa náš interiér po stáročia. Ratanová móda už nejaký čas dopĺňa naše domácnosti.  Umiestnením ratanových záhradných stoličiek na terasu vytvoríte oddychovú, prázdninovú atmosféru vo Vašej záhrade. Stačí zatvoriť oči, pocítiť pohodlie kresla a vychutnať si okolitú prírodu, aby ste zistili, že najkrajšie momenty môžete prežiť  aj v súkromí vašej vlastnej záhrady.

Záhradné stoličky z hliníka a umelého ratanu

Nábytok vyrobený z inovatívnych materiálov je zaujímavou protiváhou charakteru dominantnej záhrady. Ľahké modely a ušľachtilé farby harmonicky dopĺňajú celkový vzhľad Vašej záhrady. Okrem toho záhradné kreslá a stoličky vyrobené z moderných materiálov sú extrémne robustné a extrémne ľahké, takže prebudia záujem nielen milovníkov vonkajšej relaxácie, ale aj  ľudí, ktorí hľadajú relax v kúpeľoch či reštauráciách.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia