Ratanový nábytok pre wellness a SPA ktorý nesklame

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Ratanový nábytok pre wellness a SPA ktorý nesklame

Ratanové lehátka a nábytok z umelého ratanu pre wellnes

Slovo wellness má v anglickom jazyku oveľa širší význam než v akom sa používa v našich končinách. Wellness znamená, že žijete v stave optimálneho zdravia, pohody a vitality a investujete peniaze, čas a energiu do vecí, ktoré vám ich pomáhajú dosiahnuť a udržať. 

Zahŕňa to okrem iného aj dobré stravovacie návyky, dostatok pohybu a rôzne procedúry, ako sú masáže a posilňovanie, vďaka ktorým sa budete cítiť čo najlepšie a budete v optimálnej zdravotnej a fyzickej kondícii. Wellness robí náš život bohatším, príjemnejším a zdravším.

Vráťme sa však domov. Máme tu veľké množstvo wellness hotelov rôznych kategórií, ktoré sa líšia rozsahom a kvalitou poskytovania služieb. Po každej fyzickej aktivite nasleduje čas na oddych a relaxáciu. Našim cieľom je poskytnúť informácie a navrhnúť riešenia na zariadenie práve takýchto priestorov.

Na bamboo.sk  nájdete nábytok, bez ktorého sa moderné wellness centrum nezaobíde - sú to hlavne ratanové ležadlá, ratanové odkladacie stolíky, pohodlné ratanové kreslá a stoličky, závesné ratanové kreslá aj stoly a stolíky rôznych tvarov a rozmerov.

Všetky uvedené položky v sebe harmonicky spájajú zásadné požiadavky, ktoré sú na nábytok takéhoto druhu kladené – kvalita, spoľahlivosť, dlhodobá životnosť a účelnosť. Jednoduchý dizajn dodáva nábytku OLTRE moderný až luxusný vzhľad. Zoznámte sa s ponukou nábytku pre wellness v našich predajniach, posúďte kvalitu a vzhľad a overte si jeho pohodlie.

 

Nábytok z umelého ratanu má ideálne vlastnosti pre wellness

Základom všetkého je špičkový taliansky dizajn. Ruka v ruke s kvalitnými materiálmi a precíznym dielenským spracovaním je výsledkom wellness nábytok ktorý vynikajúco vyzerá, je spoľahlivý a trvácny. Zákazníci určite ocenia pohodlie pri relaxe po saune alebo masáži a zaujme ich aj luxusný vzhľad  nábytku z umelého ratanu. Vodoodpudivé čalúnenie je vhodné do vlhkého prostredia ku bazénom a do oddychových miestností ku saunám. Kruhový ratanový výplet z kolekcie ROYAL v troch farbách je pre značku OLTRE typický. Všetko zariadenie vášho wellness centra - ratanové lehátka, kreslá z umelého ratanu, závesné hojdacie kreslá so stojanom a ratanové stoly a stolíky môžete mať s úplne rovnakým druhom výpletu aj čalúnenia. 

 

Kvalitný ratanový nábytok pre špičkové prevádzky

V sedemnásťročnej histórii máme za sebou množstvo realizácií v najznámejších hoteloch, aquacentrách a reštauráciách vo viacerých okolitých štátoch. Spokojní zákazníci sa k nám vracajú, pretože chcú zabezpečiť zariadenie novej prevádzky alebo doplniť sortiment o naše novinky. 

Z najzaujímavejších realizácií môžeme spomenúť nasledujúce:

- Aquapark TATRALANDIA - bambusovým nábytkom a lehátkami z tropických drevín sme zariaďovali pavilón Tropiský raj

- Termálne kúpele Podhájska - dodávka lehátok z umelého ratanu ku bazénom a na terasy. Zariadenie reštaurácie bielym ratanovým nábytkom - pohodlné kreslá Leonardo a stoly Rapallo

- Grandhotel Praha - lehátka z umelého ratanu a stolíky Romeo.

- Grandhotel Jasná - ratanové lehátka a stolíky pre wellness

- Hotel & SPA Wulfenia v rakúskom stredisku Nassfeld - lehátka z umelého ratanu ku bazénom

- Manifesto Market Praha - zariadenie záhradnej reštaurácie - teakové stoly a kreslá z nelúpaného ratanu

Svojim vzhľadom, kvalitou aj dlhodobou životnosťou spĺňa nábytok z našej ponuky najnáročnejšie kritériá na zariadenie wellness centier v hoteloch aj SPA.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia