Spomienky v dreve

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Spomienky v dreve

Každý z nás zažil ten pocit letných prázdnin, kde sme zažívali tie najkrajšie detské zážitky v starom dome u našich strarých rodičov. Alebo si pripomeňme dlhé zimné večery keď sme otravovali starého otca, ktorý čítal knihu v starom ratanovom hojdacom kresle.

Neviem ako Vy ale chcel by som sa tam vrátiť aj ja. Opäť prežiť tie spomienky. A viete čo? Je to možné. My Vám tie spomienky oživíme. 

Prečo ratanový nábytok?

Prírodný ratanový nábytok je od nepamäti spájaný s domovom. Predstavte si krásne letné ráno kde po prebudení si dáte šálku dobrej, chutnej kávy a s rodinou prežijete tie najkrajšie raňajky.  Ratanové sedacie súpravy v ponuke internetového obchodu bamboo.sk Vám prinášajú skutočný zážitok zo sedenia, zo stolovania a z pocitu domova. Sedacie sety z ratanu môžete kedykoľvek využivať aj v zimnej záhrade do ktorej sa náramne hodia. Výhodou je samotná váha sedacích súprav. Sú ľahké, skladné a môžete ich kedykoľvek preniesť na ľubovolné miesto. Široký výber súprav rôznych farieb, tvarov, rozmerov či rôznych prevedení čalúnia Vám pocit starých dobrých časov opäť vrátia.

Ratanové jedálenské súpravy na terase či v zimnej záhrade. 

Najlepším miestom pre relax počas teplého letného večera vám umožní odpútať sa od reality a ponoriť do blaženého odpočinku. No a kde inde ako na terase si doprajete blažený oddych? Ale samotná terasa k tomu nestačí. Treba k tomu niečo viac. Rodinu, priateľov a samozrejme ratanový nábytok. So širokou kolekciou ratanových jedálenský súprav a setov zažijete ten pravý odpočinok. Najlepšie je jedálenské súpravy skombinovať so sedacími ratanovým súpravami a tak dosiahnete súzvuk, ktorý budú vaši priatelia stále obdivovať. Nezabúdajme, že stolovanie je kúltúra. Preto výber jedálenskej ratanovej zostavy nenechávajte na poslednú chvílu. Spomeňte si aké to bolo kedysi a porovnajte to s našou širokou kolekciou ratanového nábytku. Určite nájdete to pravé, to čo urobí z Vášho domova to pravé.

Hojdacie ratanové kreslo vždy poteší

Tak ako sme na začiatku spomínali tu pravú atmosféru domova vie zabezpečiť aj poctivé hojdacie kreslo. Ba čo viac, hojdacích kresiel v domácnosti je stále málo. Každý sa chce na ňom hojdať. Okrem iného ratanové hojdacie kreslo môže byť skvelým darčekom v akýkoľvek sviatok. Potešíme ním nieln telo aj ducha osoby, ktorému bude venované. Pretože práve na ňom v viete zažiť ten správny oddych. A to je to čo je  v dnešnom uponáhľanom svete potrebné. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia