Záhradný nábytok vhodný na terasu aj do zimnej záhrady

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Záhradný nábytok vhodný na terasu aj do zimnej záhrady

Cítite jar vo vzduchu rovnako ako my? Sme presvedčení, že určite áno.

 

Ako si vybrať nový ale najmä vhodný záhradný nábytok? Neverili by ste, ale rozhodnúť sa pre niektorý typ nie je vôbec jednoduché. Záleží na mnohých faktoroch a ich kombinácií. Výber nábytku na terasu alebo balkón netreba nechávať na poslednú chvíľu a prečo  nevyužiť predsezónne zľavy? V nasledujúcich odstavcoch si predstavíme hneď niekoľko možností, o ktorých môžete pri výbere vhodného záhradného alebo ratanového nábytku uvažovať.

Záhradné slnečníky a nábytok na terasu so značkou kvality

Pri predstave záhradného nábytku sa každému z nás vynárajú pocity z letnej dovolenky. Pokoj, keď ležíte na piesočnatej pláži na pohodlnom lehátku a pred slnkom vás chráni moderný záhradný slnečník. Presne tento pocit vo vás chceme navodiť. Pocit oddychu, relaxu a pohody. Po každodennom zhone si ho po práci predsa zaslúžite.  Na našich internetových stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz si vyberiete z ponuky toho najlepšieho čo v kategórii záhradného nábytku môžete nájsť. Sedacie súpravy z umelého ratanu, moderné hliníkové sedenia alebo luxusné teakové zostavy. Predávame už dlhé roky len najkvalitnejší sortiment od overených dodávateľov. Pre značky OLTRE, ZUMM, VIMINE máme na území Slovenska, Česka a Maďarska výhradné zastúpenie s ďalšími o tejto možnosti rokujeme - spomeniem napríklad renomovaného výrobcu z Nemecka  značku STERN.

Okrem nábytku nájdete na stránkach aj kvalitné záhradné slnečníky značky PLATINUM, od minulého roka tiež hliníkové pergoly GAZEBO so sklopnými strešnými lamelami.

Hliníkové pergoly výrazne predĺžia vašu záhradnú sezónu

Letný dážď alebo neočakávaná letná búrka už nie sú problémom. Pomocou jednoduchého mechanizmu ručne zatiahnete stropné žalúzie a pokojne pokračujete v diskusii s priateľmi na luxusnej sedacej zostave. Počasie neohrozí ani rodinný obed alebo večeru pri teakovom stole s kreslami z prírodného ratanu. Hliníkové pergoly sú modulové s dĺžkou až 7,20 metra a dodávame ich v atraktívnych farbách - matnej bielej a modernej antracitovej. Vhodne zapadnú do exterierov najmodernejších rodinných domov a bungalovov. Navyše nás v jesennom alebo jarnom počasí, keď často pofukuje ešte studený vietor ochránia pred chladom. Stačí stiahnuť bočné rolety a problém je vyriešený.

Hliníkový záhradný nábytok – to je moderna v záhrade

Už sa nemusíte obmedzovať. Konkurencia vo výbere záhradného hliníkového nábytku v dnešnej dobe je skutočne rozsiahla. Výhodou ponuky v našom internetovom obchode je okrem rozmanitosti aj komplexnosť. Kolekcia záhradného nábytku ZUMM umožňuje vybrať si z viacerých sedacích súprav, hliníkových stolov, jedálenskych setov so stoličkami alebo kreslami a tiež záhradných lehátok. Všetko je v ponuke v troch farebných odtieňoch - svetlom, sivom a antracitovom. Terasu alebo balkón si môžete zariadiť v jednotnom štýle a tiež farbe. 

Teplé odtiene teakového dreva na záhradných stoloch a záhradných sedeniach vhodne dopĺňajú moderné prvky hliníkových konštrukcií. Kolekcia ZUMM prináša avantgardné a praktické riešenia pri zariaďovaní terasy moderným záhradným nábytkom.

Prírodný ratanový nábytok je symbolom luxusu

Nábytok vyrobený z prírodného ratanu je symbolom pohodlia a luxusu. Od nepamäti bol súčasťou interiérov a exteriérov domov a bytov. Tento pocit môžete zažiť aj dnes. V našej ponuke nájdete široký sortiment nábytku z prírodných materiálov. Ratanové sedacie súpravy, jedálenské sety do zimnej záhrady alebo solitérne kreslá a ušiaky z banánovníka navodia v každom priestore pocit exotickej dovolenky. Prírodný ratanový nábytok môžete umiestniť aj na terasu, pokiaľ je chránený pred negatívnymi vplyvmi počasia.

Zoznámte sa so sortimentom záhradného a ratanového nábytku na stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz a určite si vyberiete vhodný typ podľa svojich predstáv. Záhradný nábytok uvedený na stránkach máme bežne na sklade a vieme ho dodať do niekoľkých dní. Na objednávku pravdaže zabezpečíme aj iný sortiment. Stačí ak sa na nás obrátite so svojimi predstavami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia