Luxusný záhradný nábytok záruka spokojnosti a pohodlia

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Luxusný záhradný nábytok záruka spokojnosti a pohodlia

Záhradná sedacia súprava JAVAČo to je luxus? Môžeme si pomôcť jeho definíciou podľa slovníka cudzích slov. Luxus to je prepych, nádhera, veĺkoleposť, honosnosť, úplne výnimočná dokonalosť v spôsobe života, bývania, obliekania a podobne. Je synonymom bohatstva, komfortu, nadbytku, pohodlia, prebytku a prosperity. Luxusný je jednoducho vynikajúci a teda najvyššej kvality.Myslíme si, že tieto vlastnosti spĺňajú viaceré záhradné súpravy z našej ponuky a vytvorili sme preto na stránke kategóriu luxusný záhradný nábytok.

Vzhľad a pohodlie na prvom mieste

Náš nábytok navrhujú špičkoví odborníci a najdôležitejšími požiadavkami je unikátny vzhľad a perfektné pohodlie. Terasa sa stáva rozšírením našej obývačky. Navrhnúť niečo nové a originálne v sortimente záhradného nábytku nie je nič jednoduché. Konkurencia a ponuka je obrovská. Napriek tomu prichádzame stále s novými riešeniami. Zákazník si môže vybrať najmodernejšie tvary aj súpravy ladené v rustikálnom štýle. Našim luxusným záhradným nábytkom si môžete zariadiť terasu pri modernom rodinnom dome aj pri zrekonštruovanej drevenici alebo zrube. Súprava ISLA je univerzálne riešenie pre každý priestor.

Záhradná sedacia súprava ISLA


Len špičkové materiály

Na konštrukciu nábytku sa najčastejšie používa hliník. Je to ľahký a pevný materiál s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Povrchovo sa ďalej upravuje tak aby bol celkový dojem zo záhradnej súpravy čo najlepší. Ak vám kov nevyhovuje a chcete mať teplejší materiál je riešením teak. Teak je tropická drevina najvhodnejšia na tento účel. Jeho vzhľad, odolnosť voči vlhkosti a živočíšnym škodcom a minimálne nároky na údržbu ho predurčujú k použitiu pri výrobe luxusného záhradného nábytku, a to tak sedacích ako aj jedálenských súprav.
Dôležitou súčasťou terasových sedacích súprav je kvalitné a pohodlné čalúnenie. Vodoodpudivé látky a vzdušné rýchloschnúce peny sú častou súčasťou riešení.
Záhradná sedacia súprava STOCKHOLM

Kvalitné spracovanie a dlhoročná záruka

Náš nábytok je vyrábaný s láskou a so zmyslom pre detail. Nič nenechávame na náhodu. Na základe dlhoročných skúseností vieme, čo je dôležité a vieme ako kvalitu zabezpečiť. Takto dosahujeme spoľahlivosť našich výrobkov a spokojnosť zákazníkov. V konečnom dôsledku je výsledkom skutočnosť že na niektoré súpravy môžeme poskytnúť záruku 5 rokov, čo ďaleko prevyšuje súčasné legislatívne požiadavky. Podrobnejšie informácie dostanete na našich predajniach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia