Záhradný nábytok nie je jednoduché vybrať

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Záhradný nábytok nie je jednoduché vybrať

Záhradná sedacia súprava MILANOS otázkou, aký vhodný záhradný nábytok si vybrať, sa stretávame prakticky dennodenne.
Pri svojej práci s našimi zákazníkmi im vždy položíme nasledujúce otázky:
Kde chcete mať umiestnený nábytok? Je miesto kde bude nábytok umiestnený prekryté? Aký materiál si prajete zvoliť?
Je to len pár otázok z mnohých, ktoré pri komunikácií so zákazníkmi používame. A práve tieto majú byť tie rozhodujúce, ktoré treba zvážiť pri kúpe záhradného nábytku. V nasledujúcom článku si preberieme jednotlivé možnosti.

 

Záhradné sedacie súpravy – je výber materiálu dôležitý?

Samozrejme že áno. Záhradný nábytok je vybavenie, ktoré sa nekupuje na krátku dobu. Je to sortiment, ktorá sa kupuje na dlhšie obdobie aby svojim majiteľom napĺňal ich potreby a dokonale slúžil.
Aby sme nábytok mohli využívať dlhodobo  je potrebné zvoliť skutočne vhodné a kvalitné materiály. V ponuke je hneď niekoľko typov materiálov, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky  na výrobu záhradného nábytku.
Na výplety sa najčastejšie používa tzv umelý ratan, ktorý je vyrobený z polyetylénového alebo polyuretanového vlákna. Záhradné sedacie súpravy či záhradné jedálenské zostavy vyrobené z tohto materiálu vám budú slúži po mnoho rokov. Vyznačujú sa trvanlivosťou v každom ročnom období s minimálnymi požiadavkami na údržbou. V našej ponuke máme prevažne modernejší kruhový výplet z kolekcie ROYAL. Oproti najbežnejším plochým výpletom je hrubší a odolnejší proti mechanickému opotrebovaniu.
Pre náročnejších zákazníkov sú v ponuke modernejšie materiály ako sú hliník a teakové drevo a ich kombinácie. Záhradné sedacie súpravy vyrobené z týchto materiálov prinášajú do moderných záhrad punc luxusu. Súpravy nevyžadujú takmer žiadnu údržbu a sú určené na použitie na krytú aj nekrytú terasu. V našej ponuke nájdete všetko, čo náročný zákazník vyžaduje. Luxusné sedacie súpravy dokonale naplnia všetky vaše predstavy. Chvíle strávené na týchto súpravách budú nenahraditeľne a budú pre vás zážitkom.
Pre klasikov je tu stále moderný a nadčasový ratanový nábytok. Prírodný ratanový nábytok sa svojim dizajnom hodí do starších ale aj moderných stavieb a záhrad. Praktickosť a nízku hmotnosť nábytku ocení každý člen rodiny. Dieťa či starší človek si svoje obľúbené ratanové kreslo umiestni presne tam kam treba. Netreba zabúdať že hojdacie kreslá z prírodného ratanu sú vhodné aj ako dar k životnému jubileu.
Ratanový nábytok je vhodný nielen do interiéru. Využijete ho aj v zimných záhradách  a exteriéri, pokiaľ je chránený pred poveternostnými vplyvmi.

Záhradná jedálenská súprava z umelého ratanu Monza Royal piesok

Hľadáte inšpiráciu pre kúpu záhradného nábytku?

Už nemusíte! Všetko potrebné pre kúpu záhradného nábytku máte pod jednou strechou. Na našej stránke www.bamboo.sk nájdete rady, odporúčania ale najmä široký výber nábytku.
Bamboo.sk – sme s vami už 17 rokov....

Záhradná sedacia súprava STOCKHOLM II.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia