Moderný záhradný nábytok - novinky pre sezónu 2019

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Moderný záhradný nábytok - novinky pre sezónu 2019

Tak ako každý rok prinášame našim zákazníkom množstvo zaujímavých noviniek. Nájdete ich na stránke vo viacerých kategóriách .  

 

 

 

 

 

 

V záhradnom nábytku z umelého ratanu značky OLTRE predstavujeme:

  • záhradnú súpravu MONZA v tradičnom zložení - dve kreslá, dvojkreslo a stolík
  • rohovú záhradnú sedaciu súpravu z umelého ratanu IMOLA so stolíkom. Vonkajšie rozmery 205 x 205 cm.
  • ratanovú jedálenskú súpravu ASTI s rozmermi stola 155 x 85 x výška 74 cm a šiestimi kreslami.
  • nové typy ratanových lehátok JULIA a ALICE

Všetko v troch farbách výpletu v prevedení ROYAL – sivom, pieskovom a bielom. Menšie rozmery týchto zostáv umožňujú ich použitie aj na balkónoch. Stolíky pri súpravách IMOLA majú výšku 55 cm a umožňujú využívať súpravu aj ako jedálenskú.

Záhradná jedálenská zostava z umelého ratanu Imola royal biela

V kolekcii záhradného hliníkového nábytku ZUMM ponúkame:  

  •  pre náročnejších zákazníkov rohovú hliníkovú súpravu CORIA. V kombinácii s teakovým drevom vyzerá jednoducho skvostne. Máte možnosť vybrať si variant s trojkreslom alebo menšiu s dvojkreslom.  Obidve možnosti sú k dispozícii v troch farbách konštrukcie
  • priaznivci teplejších materiálov si môžu vybrať súpravu BALI s konštrukciou z eukalyptového dreva. Do menších priestorov je vhodné prevedenie s pravým a ľavým dvojkreslom. Pri variante s trojkreslom získate jedno miesto na sedenie naviac.
  • v kolekcii ZUMM okrem toho prichádzame s novými tvarmi aj rozmermi záhradných jedálenských stolov. Nové položky sú stoly BILBAO a MADRIT. Z troch odtieňov sivej farby si určite vyberiete ten najvhodnejší.
  • nové typy záhradných hliníkových lehátok MURCIA, CORDOBA a ALTEA

Väčšinu položiek nábytku z kolekcie ZUMM dodáváme v troch odtieňoch hliníkovej konštrukcie, a to svetlosivej, sivej a v modernej antracitovej. Ak chcete mať na terase hliníkovú sedaciu súpravu aj záhradnú jedálenskú zostavu v rovnakej farbe tak neváhajte.

Záhradná sedacia súprava Coria I bledá šedá

Novinky v kategórii luxusného záhradného nábytku

Prakticky všetky položky nábytku v tejto kategórii sú naš tohtoročné novinky. Prevažne sa jedná sa o záhradný nábytok značky SUNS.  Značka je zárukou najmodernejších tvarov, špičkových materiálov a dokonalého spracovania. Všetko sa deje pod dohľadom uznávaných holandských dizajnérov. Súpravy AVELINO, BOSTON, ISLA, DENVER a JAVA sa môžu stať ozdobou každej terasy.

Záhradná sedacia suprava STOCKHOLM umožňuje aj modulové riešenia. Z jednotlivých dielov si zložíte záhradnú rohovú sedaciu súpravu alebo tradičnú záhradnú zostavu s kreslami a trojkreslom prípadne dvojkreslom.

Záhradná sedacia súprava Boston

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia