Záhradné hojdacie kreslá na terasu aj balkón

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Záhradné hojdacie kreslá na terasu aj balkón

Závesné ratanové kreslo UOVOPri zariaďovaní záhrady alebo terasy zvážte či k zostave záhradného nábytku nebude vhodným doplnkom aj závesné ratanové kreslo. Je ideálnym riešením aj v prípade ak vás limituje priestor. Môžete ho mať aj na menšom balkóne a dá sa využiť aj pri zariaďovaní dovolenkového apartmánu. Na stránke www.bamboo.sk máme niekoľko alternatív riešenia. Stavte na jeden silný, výrazný prvok, ktorý oživí váš priestor.

 

 

Závesné ratanové kreslo v tvare vajíčka

O čom to hovoríme? Samozrejme o záhradnej hojdačke. Ponúkame modely, ktoré sa výrazne líšia od tradičných hojdacích lavíc. Overený tvar záhradných hojdačiek v podobe vajíčka poskytne príjemnú relaxáciu v úplnej izolácii od okolitého prostredia. Vďaka závesnému vajíčku sa budete môcť ponoriť do úplne nového, predtým neznámeho komfortu. Vyberte si z troch farieb okrúhleho ratanového výpletu z kolekcie ROYAL. Sedák v sivej farbe je súčasťou dodávky. Nosnosť závesného ratanového kresla je 120 kg, čo pohodlne uspokojí požiadavky veľkej väčšiny záujemcov a súčasne ďaleko prevyšuje nosnosti väčšiny konkurenčných výrobkov.
V priestore záhrady sa hojdačky harmonicky dopĺňaju s iným nábytkom v podobnom štýle a rovnakou farbou výpletu aj čalúnenia.

 

Závesné ratanové kreslo UOVO

 

Závesné hojdacie kreslo z prírodného ratanu

Možno je vaša predstava o závesnom kresle trochu inakšia. Ak dávate prednosť prírodným materiálom máme pripravené niečo aj pre vás. Závesné ratanové kreslo z prírodného nelúpaného ratanu vás očarí.
Ručne pletené záhradné kreslá sú perlou v zbierke záhradného nábytku. Vhodným umiestnením v exteriéri si vytvoríte luxusnú oddychovú zónu. Čo robí ratanové hojdacie kreslá tak úžasné? Najmä jedinečný dizajn, ktorý evokuje atmosféru vzdialených, exotických krajín. Dizajn hojdacích kresiel je riešený v koloniálnom štýle, v ktorom sa spája elegancia Anglicka z 19. storočia s divokou ázijskou krajinou. Závesné vajíčka ponúkame v dvoch farebných úpravách. Prírodný naturálny odtieň a biely v prevedení praná biela.
Prírodný materiál je oproti výpletu z umelého ratanu citlivejší na nepriazeň počasia. Pri výbere umiestnenia by ste mali uprednostniť skôr prekrytý balkón alebo terasu a vhodným priestorom môže byť aj záhradný altánok.

 

 

 

 

 


 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia