Objavte kolekciu záhradného ratanového nábytku Vimine®

Kategórie
 
 
 
 
 

Objavte kolekciu záhradného ratanového nábytku Vimine®

Vimine Natural Wicker® je exkluzívna značka, ktorá ponúka nábytok a záhradné doplnky z nelúpaného ratanu a teaku. Nájdete tu ručne vyrábaný nábytok z ratanu ( záhradný ratanový nábytok, pohodlné ratanové súpravy, teakové stoly, ratanové kreslá a stoličky, záhradné hojdacie kreslá, závesné ratanové kreslá, kvetináče, prútené košíky a ratanové koše ). Značka VIMINE ponúka svojim zákazníkom spojenie luxusu, elegancie a pohodlia z prírodného ratanu a teaku v koloniálnom štýle. Nábytok a doplnky VIMINE sú ručne vyrábané s maximálnou starostlivosťou o životné prostredie, pretože rešpektujeme prírodu.

 
 
Nábytok a záhrada
Záhrada je miestom kde chceme hodiť svoje starosti za hlavu a zabudnúť na problémy každodenného života. Vstúpte do vašej súkromnej oázy oddychu, relaxu a pokoja. Neoddeliteľným spoločníkom sviežich kvetov, jazierok a ovocných stromov je aj nábytok. Predstavujeme ratanový nábytok - unikátne riešenie určené pre záhrady a balkóny pre všetkých, ktorí hľadajú originálne vybavenie, ktoré sa harmonicky dopĺňa s prírodnou.

 
 
Ratanový nábytok – spôsob ako spríjemniť čas strávený na vašej záhrade.
Záhradná teaková jedálenská súprava Lyon 300 cm I.Inšpiráciu na vytvorenie ratanového nábytku z kolekcie VIMINE bol  koloniálny štýl, ktorý nestratil svoj význam ani napriek neustále sa meniacim trendom. Kombinácia elegantnej, dekoratívnej formy s ratanovou prirodzenosťou vyústila do vytvorenia nekonvenčnej kolekcie, ktorá sa bude používať v rustikálnych aj moderných záhradách.

Záhradná lampa TOULOUSEBohatá kolekcia VIMINE sa skladá zo širokej škály nábytku a doplnkov. Ponúkame vám klasické súpravy pozostávajúce z pevného stola a elegantných stoličiek a kresiel odolávajúcich vonkajším faktorom. Všetky výrobky sú zaručene pripravené znášať nástrahy našej matky prírody. Aby zariadenie záhrady bolo komplexné, nemôže chýbať príslušenstvo - lampáše, podnožky na nohy, taburetky, stolíky, kvetináče a koše. Jedná sa o detaily, ktoré robia z celej kompozície umelecké dielo s čistým charakterom, jedinečným štýlom a nezameniteľným pocitom z každého okamihu strávenom v jeho prítomnosti. Záhrada sa stáva magickým miestom s rafinovanou schopnosťou vás dostať do relaxačnej pohody.
 
Ratanový nábytok - perla dizajnu vo vašej záhrade
Záhradné ratanové kreslo MarseilleObohaťte terasu alebo balkón súpravou prírodného ratanového nábytku. Všetok nábytok a príslušenstvo z kolekcie VIMINE sú vytvorené ručne ľuďmi pre ktorých je nábytok životnou vášňou. Manuálne spracovanie polotovarov, presnosť remeselných rúk a používanie vysokokvalitných, špeciálne upravených materiálov robia z každého kusa jedinečný exponát vo vašej súkromnej galérii umenia.
 
VIMINE pre planétu
Starostlivosť o životné prostredie je súčasťou politiky našej spoločnosti. Nikdy nepovolíme v našej každodennej práci. Ratan, ktorý sa používa na výrobu nábytku, pochádza z indonézskych plantáží, ktoré fungujú v súlade s myšlienkou trvalo udržateľného rozvoja, zatiaľ čo teakové drevo, z ktorého sa vyrábajú dosky, sa získava z recyklácie.
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia