Moderné záhradné slnečníky

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Moderné záhradné slnečníky

Záhradný slnečník Challenger T1Pri hľadaní dokonalej záhrady musíte nájsť optimum medzi estetikou a funkčnosťou. Výberom zo širokého sortimentu sa rozhodnete pre pohodlný a účelný záhradný nábytok a starostlivo hľadáte doplnky, ktoré dodajú priestoru charakter a štýl.

Najdôležitejším z nich je nepochybne dáždnik - praktický detail, ktorý sa môže stať aj ozdobou vášho exteriéru. Objavte kolekciu holandskej značky Platinum - špeciálne vybrané luxusné záhradné slnečníky, vďaka ktorým zistíte, že dáždnik môže byť aj praktický aj elegantný.

 

Záhradné slnečníky - na terase bez ohľadu na počasie

Ponuka záhradných slnečníkov na stránke www.bamboo.sk sa výrazne líši od tých, ktoré prevládajú v iných obchodoch. Prečo sú slnečníky Platinum také výnimočné?
Po prvé - súlad medzi dokonalým dizajnom a praktickým využitím.  Poskytujú ochranu nielen pred páliacim slnkom ale aj letnou prehánkou, ktorá môže nečakane narušiť víkendovú pohodu na záhradnej párty.                                              
Po druhé - mohutnou konštrukciou a rozľahlou plochou dotvárajú domácu scenériu. Veľké rozprestreté dáždniky svojimi rozmermi a tvarom evokujú atmosféru luxusných prímorských letovísk. Ak chcete zažiť bezstarostnú dovolenkovú pohodu, nemusíte nikde cestovať a môžete ju mať priamo vo svojej záhrade. Každodennú realitu jednoducho hoďte za hlavu, stačí vyjsť do záhrady a je to vybavené. Natiahnete sa na pohodlné lehátko alebo pohovku v tieni vášho slnečnika a relaxujte.

Záhradný slnečník Challenger T1

Záhradné slnečníky - elegantné farby

Páči sa vám antracitová, sivá, prípadne klasická a elegantná béžová? Výhodou našich slnečníkov je bezpochyby nadštandardná možnosť voľby farby a kvality látky. Ponuka zahŕňa rôznorodé materiály prvej, druhej, tretej alebo štvrtej triedy. Každá z nich sa vyznačuje špecifickou odolnosťou voči vyblednutiu pod vplyvom dlhodobého intenzívneho kontaktu so slnečnými lúčmi. Bez ohľadu na to, ktorý slnečník si vyberiete, môžete si byť istí, že tkanina si zachová svoje bezchybné, živé farby počas mnohých sezón. Okrem toho, vysokokvalitné, nepriepustné materiály chránia vás a vašu rodinu nielen pred páliacim slnkom, ale aj pred UV žiarením. Robustné držiaky a pevné konštrukcie vám navyše zaručujú bezpečnosť a stabilitu.
S cieľom čo najviac predĺžiť životnosť slnečníka je na zváženie zakúpenie špeciálneho ochranného krytu z ľahkého, priedušného materiálu.

Záhradný slnečník Challenger T2 Premium

Veľké záhradné slnečníky - aj pre špeciálne príležitosti

Kto z nás nesníva o veľkej záhrade, kde si bude môcť oddýchnuť v intímnej atmosfére a cítiť sa úplne v pohode? Bohužiaľ, s veľkou záhradou sú spojené  aj s určité povinnosti. Okrem nutnosti pravidelného kosenia, hnojenia a zavlažovania trávnika nesmieme zabúdať ani na starostlivosť o kvety, živé ploty, kríky a stromy. Ak chcete mať štatút dobrého  hostiteľa, ktorý sa stará o záhradu rovnako dobre ako o svojich priateľov a rodinu, musíte riešiť aj situáciu, kde ich usadiť a aj to, ako ich chrániť.

Ak chcete všetkým poskytnúť optimálne podmienky na oddych na terase za domom, mali by ste záhradu vybaviť nielen pohodlným nábytkom, ale aj slnečníkom. V reakcii na potreby ľudí, ktorých očakávania nie sú schopné splniť štandardné modely, sme pripravili špeciálnu ponuku. Veľké záhradné slnečníky CHALLENGER PREMIUM s plochou 3x3 m alebo dokonca 3x4 m sú ideálne tam, kde bežné dáždniky neprejdú skúškou. Tienidlo s impozantnou veľkosťou zakryje aj najväčšiu súpravu záhradného nábytku. Dôležitá je aj robustná a stabilná konštrukcia, takže použitie veľkých záhradných slnečníkov je úplne bezpečné.

Záhradný slnečník Challenger T2 Premium

Malé záhradné slnečníky

Hľadáte vybavenie pre malú záhradu? Bojíte sa, že veľkoplošný slnečník nezapadne do zvolenej kompozície? Máme pre vás optimálne riešenie! V ponuke nájdete menšie záhradné slnečníky so stredovou nohou. Sú ideálne pre malé terasy aj balkóny. Každý model dostupný v našom katalógu je najlepším dôkazom toho, že tvarovaná, kompaktná forma môže ísť ruka v ruke s veľkou funkčnosťou.
Kvalitné materiály, inovatívne konštrukčné riešenia, štýlový dizajn a jednoduché použitie posúvajú naše záhradné dáždniky ďaleko pred konkurenciu.

Záhradný slnečník Riva

Podstava pre záhradný slnečník – stabilita na prvom mieste

Obávate sa, že pre váš slnečník bude každý závan vetra problémom? Na túto možnosť máme perfektné riešenie. Naše podstavy sú síce ťažké a môžu vážiť až 150 kg, ale ich váha je zárukou výrazne lepšej stability ako majú bežné podstavy na trhu. Prírodný čierny leštený granit zabezpečuje primeranú stabilitu a popri tom sám osebe je krásnym kúskom, ktorý poteší každé oko.
Môžete si kúpiť klasické podstavy na kolieskach, ktoré umožnia pohyb dáždnika po celej ploche terasy, ale máte aj možnosť vybrať si aj stojan, ktorý zapustíte do podlahy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia